زبان خود را انتخاب کنید

هم‌زمان با حلول ماه پر خیر و برکت رمضان، سرویس‌های مربوط به این ماه در اختیار کاربران آیگپ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، هم‌زمان با شروع ماه مبارک رمضان که امسال با بهار طبیعت متقارن شده است، سرویس‌های خدماتی کاربردی مربوط به رمضان برای استفاده کاربران آیگپ فعال شد.

روزه داران در لحظات پر فیض رمضان می‌توانند با چند کلیک از خدمات سرویس ماه رمضان برخوردار شوند. کاربران آیگپ با ورود به بخش آیلند و کلیک بر روی نشان «عید دیدنی خدا» فضایی خاص، معنوی و کاربردی را تجربه خواهند کرد.

با اولین کلیک به صورت روزانه، دعای مربوط به آن روز پیش روی کاربران خواهد بود. اوقات شرعی یکی دیگر از بخش‌های فعال در این سرویس است که از ملزومات روزه داران برای ماه مبارک رمضان است.

بات قرآن را شاید باید پررنگ‌ترین و کاربردی‌ترین قسمت این سرویس متنوع دانست.

نشان «کانال‌های ماه رمضان» همه کانال‌های آیگپ، حاوی محتوای مربوط به ماه رمضان را در خود جای داده است.

بچه‌های آسمان در بخش خیریه و نیکوکاری، در این شب‌های عزیز چشم به راه کمک‌های مومنانه خیرین هستند و آیگپ پلی ارتباطی میان آن‌ها و کاربران نیکوکار است.

ویژه برنامه آرامش قسمتی دیگر از سرویس عید دیدنی خدا است. کاربران در این بخش آیتم‌های مختلفی را تجربه خواهند کرد که شامل موارد زیر است:

·       بخشی از دعای افتتاح

·       پخش دعای هر روز ماه مبارک رمضان از حرم‌حضرت معصومه (س)

·       سخنرانی کوتاه

·       مناجات

·       یاعلی یاعظیم

·       ترجمه آیات با صدای بهروز رضوی

·       ترتیل خوانی جزء به جزء قران از حرم‌حضرت معصومه (س)

·       بررسی آیات مهدوی در جز قرائت شده

·       مناجات

·       مسابقه

مداحی‌‌های متنوع از مداحان بزرگ، کلام بزرگان، پادکست با حال و هوای ماه رمضان، تیزر جلسات مذهبی، داستان کوتاه و ... نیز سایر امکاناتی است که با کلیک بر روی نشان «یاقوت» در سرویس عید دیدنی خدا در اختیاران کاربران قرار دارد.

روزه‌داران و علاقه‌مندان به استفاده از سرویس "عید دیدنی خدا" برای استفاده از خدمات متنوع سرویس مذکور باید آیگپ را بر روی تلفن همراه خود نصب و یا بروزرسانی کنند و با ورود به بخش آیلند، با یک کلیک به همه امکانات مذکور دسترسی پیدا کنند.

برای نصب آیگپ می‌توانید از طریق استورهای ایرانی و یا ارسال عدد 1 به 10004427 اقدام کنید.