زبان خود را انتخاب کنید

امتیازات جمع‌آوری شده توسط کاربران آیگپ، تا بیست و پنجم اسفند ماه اعتبار دارد و پس از این تاریخ همچون سال‌های گذشته، فقط یک دهم این امتیازات به بازه زمانی بعدی منتقل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، امتیازات کاربران که به روش‌های مختلف در آیگپ جمع‌آوری می‌شود، دوبار در سال منقضی می‌شود و تنها یک دهم آن‌ها به بازه زمانی بعدی انتقال می‌یابد. کاربران آیگپ باید تا قبل از سررسید زمان پایان اعتبار از امتیازات خود استفاده کنند.

هنگامی که صحبت از خرج امتیازات در آیگپ می‌شود این سوال برای بیشتر کاربران پیش می‌آید که از این امتیازات کجا و چگونه می‌توان استفاده کرد و امتیازات جمع آوری شده در آیگپ به چه کاری می‌آیند؟!

لازم به ذکر است که از امتیازات آیگپ می‌توان برای خرید شارژ و بسته اینترنتی تا سقف 20 هراذ تومان با 20% تخفیف، در بخش‌های مختلف خیریه تا سقف 10000 امتیاز و همچنین برای دریافت کدهای متنوع تخفیف در باشگاه آیگپیا استفاده کرد.

برهمین اساس، فرصت استفاده از امتیازات کسب شده در آیگپ، پیش از پایان سال و تا تاریخ بیست و پنجم اسفند ماه است. امتیازات فقط تا تاریخ ذکر شده با ارزش واقعی قابل استفاده است و پس از آن با ضریب یک دهم به سال آینده انتقال پیدا می‌کند.

نکته قابل توجه در بحث جمع‌آوری و خرج امتیازات آیگپ، بازه زمانی استفاده از این امتیازها است. امتیازات در دو دوره، اول فروردین تا اواخر شهریور ماه و مهر تا اواخر اسفند ماه ذخیره شده و قابلیت استفاده دارد. به این شکل که امتیازات در حدود 6 ماه ذخیره خواهد شد و ارزش هر امتیاز نیز معادل 10 ریال است و پس از پایان دوره 6 ماهه در صورت عدم استفاده از آن فقط یک دهم امتیازات هر کاربر به دوره شش ماهه بعدی منتقل خواهد شد.

علاقه‌مندان به شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و اپلیکیشن‌های خدماتی می‌توانند از طریق مارکت‌های داخلی و یا دانلود مستقیم از وبسایت آیگپ (igap.net) این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند.