زبان خود را انتخاب کنید

اختتامیه نخستین رویداد توسعه فناوری‌های نوین احسان و نیکوکاری با معرفی و تقدیراز حامیان و همچنین ایده‌ها و طرح‌های برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، پیام‌رسان ایرانی آیگپ در راستای وظایف خود در حوزه مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از حامیان اصلی، با شعار «حامی‌ات هستم» در این رویداد که به همت کمیته امداد امام خمینی (قدس سره) برگزار شد، شرکت کرد و در مراسم اختتامیه این رویداد مورد تقدیر قرار گرفت.

کیومرث حاجی رحیمیان، مدیرعامل آیگپ با تاکید بر لزوم حرکت به سمت روش‌های نوین در ارائه خدمات اظهار داشت: امور خیرخواهانه باید همچون سایر خدمات در حوزه‌های مختلف از روش‌های سنتی به راهکارهای تبدیل شود. کارهای نیکوکارانه باید که مبتنی بر تحولات و تکنولوژی‌های روز دنیا حرکت کند و نخستین رویداد توسعه فناوری‌های نوین در کمیته امداد سرآغازی کارآمد و بسیار هوشمندانه برای این تغییر وتحول بود و پیام‌رسان آیگپ با تکیه بر لزوم همیاری و همکاری در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به این امر هوشمندانه با شعار «حامی ات هستم» از این حرکت موثر حمایت کرد.

مدیرعامل آیگپ در ادامه تصریح کرد: آیگپ پیش از این نیز با اختصاص یک سرویس ویژه به احسان و نیکوکاری، امکان دریافت صدقات و زکات را به صورت دیجیتال برای کاربرانش فراهم کرده بود و مقرر شد در آینده‌ای نزدیک به عنوان بازوی کمیته امداد در کمک رسانی به مددجویان سراسر کشور نقش ارزنده‌ای ایفا خواهد کرد.

پیام‌رسان آیگپ با حضوری پررنگ در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد برگزار شده بود به ارائه توانمندی‌های این اپلیکیشن برای  تغییر الگوواره جذب منابع از روش سنتی به روش نوین پرداخت و آمادگی خود را برای تحقق آرمان‌های کمیته امداد در راستای انجام هرچه بهتر توسعه فناوری‌های نوین احسان و نیکوکاری اعلام کرد.