جشنواره پاییزه آیگپ با جوایز ویژه با هدف دعوت از مخاطبان جدید برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی آیگپ، شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ جشنواره پاییزه جایزه بزرگ را با هدف استفاده کاربران از پیامرسان داخلی ، معرفی مزیت های پیام رسان داخلی  و حمایت از دانش و فناوری داخلی از 9 آذر لغایت 9 دی ماه برگزار می کند.

 

در همین راستا کاربران برای شرکت در جشنواره جایزه بزرگ آیگپ، پس از نصب پیام‌رسان آیگپ در گوشی‌های هوشمند خود، می بایست حداقل 10 نفر را به صورت مستقیم به آیگپ دعوت کنند. کاربران برای نصب پیام رسان آیگپ می توانند از طریق استورهای داخلی و یا ارسال عدد 1 به شماره 10004427 اقدام نمایند. گفتنی است قرعه کشی در این جشنواره در نوزدهم دی ماه انجام خواهد شد. شرکت کنندگان در قرعه کشی یک خودرو 206 حضور خواهند یافت.

لازم به ذکر است آیگپ جوایز دیگری را نیز بدون قرعه کشی ارائه می نماید. در این جشنواره هر چهل هزار نفری که آیگپ را نصب نمایند یک گوشی تلفن همراه و برای هر ده هزار تراکنش مالی یک دستگاه لپ تاب بدون قرعه کشی جایزه تخصیص می یابد.

روابط عمومی آیگپ در پایان خاطر نشان کرد: اتفاق خوب دیگری که در این جشنواره در حال رخ دادن خواهد بود این است که به ازای ورود هر کاربر با کد معرف، آیگپ مبلغی را کنار می گذارد که در پایان جشنواره برای خرید تبلت دانش آموزان مناطق محروم صرف خواهد شد.