کاربران آیگپ می توانند به منظور دسترسی سریع و نصب آسان بیش از ۲۰ هزار اپلیکیشن و بازی از تخفیف 40 درصدی آی اپس بهره مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی آیگپ، با توجه به مشکلات کاربران ایرانی در خصوص دانلود برنامه های سیستم عامل آی‌او‌اس آیگپ طی مذاکرات با اپ استور ایرانی آی اپس، امکان دریافت برنامه ها با تخفیف 40 درصدی  را فراهم نموده است. به همین منظورکاربران iOS زین پس با نصب و راه‌اندازی آی اپس و وارد نمودن کد تخفیف "iGap "می‌توانند از تخفیف 40 درصدی بهره‌مند شوند. این تخفیف ویژه اشتراک‌های یک و سه ماهه است و کاربران ضمن دسترسی به آیگپ به سایر برنامه های رایگان و غیر رایگان اپ استور با هزینه‌ای بسیار کمتر دسترسی خواهند داشت.

 

مزایای استفاده از آی اپس چیست؟!

بدون نیاز به Apple ID و Gift Card

علاوه بر برنامه های رایگان اپ استور که بدون نیاز به اپل آیدی و بصورت رایگان از طریق آی اپس قابل دریافت هستند، بخش قابل توجهی از برنامه های غیر رایگان اپ نیز به سادگی و بدون دردسرهای تهیه گیفت کارت و پرداخت ارزی به صورت رایگان قابل دریافت هستند.

کاهش هزینه

در آی اپس با پرداخت هزینه اشتراک  به تمام برنامه های منتشر شده در این مارکت دسترسی خواهید داشت و حتی اپلیکیشن های غیر رایگان اپ استور به صورت رایگان قابل دریافت هستند. این برنامه ها بعد از پایان مدت زمان اشتراک هم روی گوشی شما ماندگاری دارند و حذف نخواهند شد.

نصب برنامه ها به صورت پایدار

با تهیه اشتراک، برنامه ها و بازی ها به صورت پایدار و امن (interprise) قابل نصب هستند و دیگر دغدغه از کار افتادن برنامه ها را نخواهید داشت. هزینه اشتراک صرف خرید سرویس از اپل و نگه داری می‌شود.