آیگپی‌هایی که مشترک همراه اول هستند قبض بهمن ماه خود را با 15 درصد تخفیف پرداخت می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی آیگپ، طی توافق شرکت ارتباطات سیار ایران با پیام‌رسان آیگپ در خصوص تخفیف در پرداخت قبض همراه اول، در فاز نخست و به صورت آزمایشی مشترکین همراه اولی که قبض آذر ماه آنها کمتر 10 هزار تومان بود، شامل 15 درصد تخفیف شدند و با توجه به استقبال مشترکین، در فاز دوم این مبلغ تا سقف 30 هزار تومان افزایش داده شد و مشترکین به شرط پرداخت از طریق آیگپ، از این تخفیف بهره مند شدند. این طرح هم اکنون در فاز سوم خود و تا همان سقف سی هزار تومان  در حال انجام است.

 

حال سوال اینجاست که چگونه از این طرح تخفیف استفاده کنیم؟


با توجه به اینکه این طرح شامل مشترکان همراه اولی می شود که قبض خود را از طریق آیگپ پرداخت می‌کنند، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش آیلند، وارد سرویس تخفیف شوند و تنها با وارد کردن شماره همراه اول استعلام قبض خود را دریافت کرده و برای پرداخت آن اقدام کنند.لازم به ذکر است این تخفیف شامل پرداخت قبض میان دوره نخواهد بود.

 

15bahman Inner

 

از دیگر قابلیت های جذاب آیگپ این است که کاربران در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ می توانند تراکنش‌های روزانه، پرداخت قبوض، انجام امور خیریه، خریدهای روزانه و... را از طریق این پلتفرم انجام دهند و از امکانات و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.
گفتنی است یکی از راه‌های دریافت امتیاز، انجام تراکنش‌های مالی در آیگپ است که در این راستا پرداخت قبوض صد امتیاز برای هر کاربر در بر خواهد داشت و کاربران می‌توانند از این امتیازها برای خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده کرده و تا سقف 20درصد تخفیف بگیرند.

 

خبر خوش

 

مدیر ارتباطات آیگپ در ادامه افزود :کاربران آیگپ بزودی تخفیف برای سایر قبوض هم می توانند دریافت کنند.این در حالی است که مذاکره با شرکت مخابرات ایران در هفته های گذشته انجام و نتایج آن مثبت ارزیابی شده است. همچنین کاربران برای نصب آسان آیگپ می توانند از استور های ایرانی ،سایت آیگپ و یا ارسال عدد 1 به 10004427 اقدام کنند.